Nie otrzymałem/am wszystkich zamówionych artykułów.

Nie otrzymałem/am wszystkich zamówionych artykułów.

Prosimy o złożenie reklamacji wchodząc w Mój Ofix -> Zwroty i reklamacje, a następnie wybrać "Niezgodność towaru" jako rodzaj reklamacji i wypełnić formularz.
  • Related Articles

  • Otrzymałem/am niewłaściwy produkt.

   W takiej sytuacji prosimy o złożenie reklamacji wchodząc w Mój Ofix -> Zwroty i reklamacje, a następnie wybrać "Niezgodność towaru" jako rodzaj reklamacji i wypełnić formularz.
  • Towar nie spełnia moich oczekiwań. Czy mogę go zwrócić?

   Tak, zwrotów można dokonać w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Towary nie mogą nosić śladów użytkowania i muszą być odesłane w oryginalnych opakowaniach. Powyższe nie dotyczy towarów, na których cena jest wprost uzależniona od ruchu cen na rynku ...
  • W jakim czasie mogę zwrócić zakupiony towar?

   Jeśli zamówiony produkt nie spełnia oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwracany towar musi być w oryginalnych, fabrycznych opakowaniach i nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania. .
  • Ile mam czasu na sprawdzenie dostawy i zgłoszenie ewentualnych reklamacji?

   Reklamację na błędną ilość towaru w dostawie, pomyłkę asortymentową lub uszkodzenia towaru należy zgłosić niezwłocznie po otrzymaniu dostawy - maksymalnie w ciągu 3 dni po odbiorze zamówienia. Jednocześnie przy odbiorze towaru prosimy o dokładne ...